3 czerwca 2014, 12:39

Samorządowcy z Powiatu Sanockiego najlepsi!

W minioną sobotę samorządowcy wyszli zza biurek i pokazali się od innej niż urzędnicza strony. Wszystko za sprawą VI Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej. Puchar Bieszczadów zdobyła po raz trzeci z rzędu drużyna Powiatu Sanockiego!

Turniej został rozegrany w minioną sobotę w ramach odbywających się Dni Leska. Wystąpiły cztery drużyny: UM Rzeszów, Powiat Sanocki, Powiat Bieszczadzki oraz Powiat Leski. Drużyna z Sanoka wygrywając wszystkie mecze okazała się bezkonkurencyjna.

- Na turniej jechaliśmy w roli faworyta i jak się później okazało sprostaliśmy zadaniu i wygraliśmy turniej. – mówi Dawid Romerowicz jeden z zawodników, na co dzień pracujący w Referacie Komunikacji. - Najtrudniejszym przeciwnikiem okazali się gospodarze z Leska i to w meczu z nimi mieliśmy najwięcej problemów. Ostatecznie ulegli po zaciętym meczu 7-5. Kolejne 2 mecze przebiegały już pod nasze dyktando.

Skład drużyny:
Paweł Adamiak, Bartosz Adamski, Adam Florek, Marian Kunc, Paweł Patronik, Dawid Romerowicz, Marcin Śnieżek, Artur Wojtowicz, Grzegorz Zagórda.

Wyniki:
Powiat Leski - Powiat Sanocki 5:7