27 maja 2014, 12:36

Mamy Mistrza Polski!

Wielki sukces II Liceum Ogólnokształcącego! W Elblągu, podczas XXI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży, drużyna z Sanoka zajęła pierwsze miejsce. Zawodnicy pod wodzą Krzysztofa Czecha nie mieli sobie równych.

Impreza, która odbyła się w miniony weekend jest największą imprezą unihokeja w kraju i jedną z największych w Europie. Udział w zawodach wzięło 65 drużyn. Łącznie rozegrano we wszystkich kategoriach wiekowych ponad 200 meczy.

- Podczas turnieju nie ponieśliśmy ani jednej porażki!nie kryje entuzjazmu Krzysztof Czech trener zwycięskiej drużyny. - W imprezie startowali zawodnicy zrzeszeni w klubach czy ligach młodzieżowych , konkurencja była więc bardzo duża. My odnieśliśmy zwycięstwo w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych – dodaje.

Warto dodać, że pozostałe drużyny z Sanoka również odniosły sukces. Zespół Szkół nr 3 zajął 2-gie miejsce, a drużyna dziewcząt z II LO w Sanoku 5 miejsce.

Wyjazd był możliwy dzięki pomocy finansowej Starostwa Powiatowego w Sanoku.