1 sierpnia 2011, 13:32

Uwierz we własny sukces

Serdecznie zapraszamy 3. sierpnia (środa) o godzinie 10:00 na zakończenie projektu "Uwierz we własny sukces" realizowanego przez Bieszczadzkie Forum Europejskie z Leska. W Sali Herbowej sanockiego Urzędu Miasta odbędzie się wręczenie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla 27 osób z powiatu leskiego i sanockiego. Dotacja dla jednej firmy wynosi 40 tys zł, a dzięki projektowi z unijnych pieniędzy łącznie skorzystało 54 osoby (27. odebrało dotacje w maju w Lesku). Podczas spotkania z młodymi przedsiębiorcami obecni będą: wojewoda podkarpacka Małgorzata Chomycz, członek zarządu województwa Sławomir Miklicz, starosta leski Marek Pańko, starosta sanocki Sebastian Niżnik, prezes Bieszczadzkiego Forum Europejskiego Adam Basak. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!