28 lutego 2012, 7:56

Spotkanie informacyjne

Fundacja Akademia Obywatelska oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu sanockiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 06.03.2012 r., o godzinie 17.00, w sali herbowej Urzędu Miasta w Sanoku ul. Rynek 1.

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie oferta Fundacji Akademia Obywatelska skierowana do organizacji pozarządowych. Zaprezentowane zostaną ciekawe propozycje zarówno dla nowo powstałych organizacji, które dopiero zaczynają działalność jak i dla organizacji, które istnieją od dłuższego czasu, ale chciałyby działać skuteczniej i intensywniej. Współorganizatorem spotkania jest Powiat Sanocki.

Propozycje jakie zostaną zaprezentowane przez Fundację na spotkaniu to m.in.: wsparcie infrastrukturalne w ramach Inkubatorów Trzeciego Sektora, Szkoła Liderów, Szkoła Animatorów, wizyty studyjne, prowadzenie księgowości czy doradztwo prawne.

Bardzo wiele organizacji ma świetne pomysły, brakuje im jednak narzędzi, aby wdrożyć je w życie. Oferta zaprezentowana przez Fundację na spotkaniu jest darmowa. Organizacje współpracujące nie ponoszą żądnych wydatków związanych z udziałem w projekcie. Korzystanie ze wsparcia oraz współpracy jest całkowicie bezpłatne. Twoja organizacja ma szansę na rozwój, który trudno osiągnąć działając bez wszechstronnego wsparcia.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej. Nie pozwól, by Twoja organizacja straciła tę okazję.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem tel. 600 905 956, lub mailowo: p.duzy@akademiaobywatelska.eu