4 sierpnia 2011, 13:33

PRZYSZŁOŚĆ SZPITALI W POWIATACH: SANOCKIM, LESKIM I BIESZCZADZKIM

Zapraszamy na konferencję dotyczącą przyszłości szpitali z udziałem wiceministra zdrowia Andrzeja Włodarczyka. Spotkanie odbędzie się 5. sierpnia (piątek) o godzinie 10-tej w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Ustrzykach Dolnych. Dziennikarze z Sanoka i okolic mogą zabrać się specjalnie podstawionym autobusem, który będzie czekał od godzinie 8:30 na parkingu przy Hotelu "Turysta" w Sanoku na ul. Mickiewicza 29. Odjazd o godzinie 9-tej. W załączeniu przesyłam aktualny program konferencji. Serdecznie zapraszamy!

„PRZYSZŁOŚĆ SZPITALI W POWIATACH: SANOCKIM, LESKIM I BIESZCZADZKIM”

Konferencja z udziałem Wiceministra Zdrowia Pana Andrzeja Włodarczyka

5. sierpnia 2011r. godz. 12:00
Sala Konferencyjna w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych

PROGRAM KONFERENCJI:

12:00 – przywitanie gości i rozpoczęcie konferencji przez gospodarza – Starostę Powiatu Bieszczadzkiego Krzysztofa Gąsiora

12:10 – prezentacja potencjału szpitali i głównych problemów:

ñ dyrektor SP ZOZ Ustrzyki Dolne

ñ dyrektor SP ZOZ Lesko

ñ dyrektor SP ZOZ Sanok

12:50 – wystąpienie Wiceministra Zdrowia Andrzeja Włodarczyka pt. „Tworzenie centrów lecznictwa, dobre przykłady na współpracę małych szpitali”.

13:30 – wystąpienie dyrektor Podkarpackiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia
Pani Grażyny Hejdy pt. „Wzbogacanie oferty szpitali drogą do wyższych kontraktów”

13:45 – wystąpienie Wojewody Podkarpackiego Pani Małgorzaty Chomycz

14:00– dyskusja