9 sierpnia 2011, 13:34

Filmowa uczta

Najbliższy weekend w Sanoku będzie stał pod znakiem filmu! W miejscowym skansenie odbędzie się organizowana przez powiat III Sanocka Biesiada Filmowa.

W tym roku Biesiada potrwa dwa dni. Początek w piątek (12. sierpnia) o 20-tej. - Zaczynamy amerykańskim filmem „Iluzjonista”, opowiadającym o starzejącym się artyście, który podróżując przedstawia swoje magiczne numery. Podczas jednego z pokazów, poznaje tajemnicza kobietę... Tych którzy chcą wiedzieć co było dalej zapraszamy do skansenu – mówi Piotr Mazur naczelnik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Sanoku. Drugim filmem wyświetlanym w piątek będzie „Miasto Boga”, chwilami wzruszający, ale też okrutny i brutalny obraz slamsów w Rio de Janeiro, z którego próbuje wyrwać się młody chłopiec...

W sobotę 13. sierpnia o 20-tej w sanockim skansenie wyświetlone zostaną dwa kolejne filmy: „Straszny Film 3” i „Autor Widmo”. Organizatorzy serdecznie zapraszają!