Szybki przepływ informacji oraz jej dostępność to podstawowe warunki prawidłowego funkcjonowania każdej instytucji. Wychodząc naprzeciw globalnym trendom, związanym z rozwojem internetu, dostępnego coraz szerszej grupie użytkowników, konsekwentnie realizujemy inicjatywy, wprowadzające w życie pojęcie E-samorządu.

Program ma na celu szybką obsługę naszych klientów, jak również gości odwiedzających miasto w celach biznesowych i turystycznych. Określa on sposób obsługi interesanta przy pomocy technologii komputerowych w sposób on-line tak, by złożenie wniosku, załatwienie i monitorowanie sprawy mogły być przeprowadzone zdalnie, bezpiecznie i terminowo oraz zgodnie z procedurami.

E-samorząd to także dostęp do aktów prawnych, informacji o realizowanych przedsięwzięciach i przetargach, planach legislacyjnych oraz możliwość elektronicznej wymiany korespondencji. Ponadto w dziale zostały zebrane informacje dotyczące struktury organizacyjnej i funkcjonowania samorządu co pozwala na szczegółowe zapoznanie się z kompetencjami Prezydenta, Rady Miasta oraz poszczególnych wydziałów, komórek i jednostek miejskich.

Przejrzysty układ oraz bogata treść e-samorządu wraz z przewodnikiem urzędowym zapewniają interesantom stały dostęp do urzędu.

© 2012 Starostwo Powiatowe w Sanoku
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)
Starostwo Powiatowe w Sanoku
ul. Rynek 1, 38-500 Sanok, tel.: 13 46 52 900, fax: 13 46 52 988