12 lutego 2020, 13:38

Zaproszenie do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Okno" oraz XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marka Hłaski

Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie, Stowarzyszenie Wszechstronnego Rozwoju „Na Skrzydłach Motyla” w Chorzowie oraz Port Poetycki w Chorzowie serdecznie zapraszają do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Okno” oraz XXVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marka Hłaski.

Pierwszy z konkursów skierowany jest do najmłodszych literatów w wieku 10-16 lat, drugi do wszystkich piszących w wieku powyżej 16 lat. Tematyka prac jest dowolna, przesłać można zarówno prozę jak i utwory poetyckie. Zachęcamy do dzielenia się swoją twórczością i czekamy na Państwa prace.