10 grudnia 2019, 12:39

Wyniki konkursu z wiedzy prawnej

W poniedziałek 25 listopada 2019 r. w Zespole Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku odbył się konkurs z wiedzy prawnej dla uczniów ze szkół średnich z terenu Powiatu Sanockiego.

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół:

• Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku
  • I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku
  • Zespół Szkół nr 1 w Sanoku

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Jacek Jurcaba - Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku

II miejsce - Julia Futyma- I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

III miejsce - Radosław Żuczek - I Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku

Laureaci otrzymali opaski sportowe Mi Band 4 i 3, zaś wszyscy uczestnicy atrakcyjne materiały promocyjne Powiatu Sanockiego.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła "Pasieka" - Fundacja Rozwoju i Wsparcia z siedzibą w Rzeszowie posiadająca status Organizacji Pożytku Publicznego w ramach zadania publicznego dotyczącego prowadzenia Punktu nieodpłatnej pomocy prawnej realizowanego przy finansowaniu ze środków otrzymanych od Powiatu Sanockiego.