5 stycznia 2011, 12:16

Wylicytuj kolację z VIP-em!

SANOK. Niecodzienną licytację zaplanowano podczas sobotniej Gali, organizowanej w ramach 19. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod młotek pójdzie... kolacja z sanockim VIP-em.

Wylicytować będzie można kolację z Członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomirem Mikliczem, starostą powiatu sanockiego Sebastianem Niżnikiem, burmistrzem miasta Wojciechem Blecharczykiem, przewodniczącym Rady Powiatu Robertem Pieszczochem, przewodniczącym Rady Miasta Janem Oklejewiczem. Kolacje ufundowała restauracja Nobo Cafe.

Podczas Gali wystąpi kabaret DNO, który zaprezentuje nowy program zatytułowany „Pocztówka z lodówki”. Oprócz nowych skeczy z Ryjka można zobaczyć w nim nową wersję Drajwerów, skecz o tanich liniach lotniczych oraz tytułową lodówkę-transformers znaną z TV. Z nowości Kabaret zaprezentuje skecz ze Strusiem oraz wiele kawałków muzycznych z udziałem japońskiego kurczaka i erotycznym tańcem brzucha wschodniej kurtyzany. Nie zabraknie także rodzimego hip- hopu. Wraz z ekwilibrystycznym pokazem breake-dance na scenie pojawią się MC Muszla i DJ Klozet.
Dla miłośników tańca zaplanowano występ sanockiej Formacji Tańca Towarzyskiego Flamenco.
Tegoroczny, sanocki finał WOŚP wspiera Starostwo Powiatowe w Sanoku.

PROGRAM GALI:
15.00 Rozpoczęcie GALI
15.10 Występ Formacji Tańca Towarzyskiego Flamenco
15.25 Aukcja WOŚP Sanok 2011
15.30 Występ Kabaretu DNO
16.30 Aukcja kolacji z:
Sławomirem Mikliczem
Robertem Pieszczochem
Janem Oklejewiczem

16.45 Bis w wykonaniu Kabaretu DNO
17.00 Aukcja kolacji z:
Wojciechem Blecharczykiem
Sebastianem Niżnikiem
17.15 Wręczenie podziękowań dla sponsorów, patronów oraz darczyńców.
17.30 Zakończenie GALI