6 maja 2016, 11:55

POWIAT SANOCKI – SZKOŁY, UCZELNIA, PRZEMYSŁ, KULTURA, SPORT, TURYSTYKA – TU ROZWIŃ SKRZYDŁA.

Do okolicznych powiatów trafi folder promujący Powiat Sanocki: szkoły, uczelnię, przemysł, kulturę, sport i inne walory. Akcja pod hasłem „ROZWIŃ SKRZYDŁA” ma zachęcić absolwentów gimnazjów i maturzystów do podejmowania dalszej nauki w Sanoku jako najsilniejszym ośrodku miejskim tej części regionu. Jest to jednocześnie zachęta dla przedsiębiorczych, by postawili na własny biznes i rozwój w sercu powiatu, np. w specjalnej strefie ekonomicznej w Zagórzu. Pomysłodawcą folderu jest założony w grudniu Klaster Przemysłowo-Naukowy „Ziemia Sanocka”. Zawartość wydawnictwa powstała we współpracy z wydawcą, którym jest Starostwo Powiatowe w Sanoku oraz dyrekcjami szkół ponadgimnazjalnych, Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Grodka.