5 grudnia 2018, 15:19

Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Sanoku

05 grudnia 2018r. obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym dniu, w szczególny sposób doceniamy wolontariuszy za ich pracę, trud, czas, poświęcone umiejętności i niejednokrotnie własne życie osobiste na rzecz wszystkich potrzebujących. W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku również odbyły się lokalne obchody tego Święta, prowadzone przez tegorocznego gospodarza Dnia Wolontariusza Panią Elżbietę Kokoszkę dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku oraz Panią Czesławę Kurasz Prezesa Powiatowego Centrum Wolontariatu w Sanoku. Podczas uroczystości rozstrzygnięto konkurs na „Wolontariusza Roku 2018” oraz wręczono nagrody i wyróżnienia dla opiekunów kół wolontariatu z całego powiatu.

Pani Zofia Kijowska Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Rozwoju, w imieniu Starosty Sanockiego Stanisława Chęcia, odczytała list z podziękowaniami i życzeniami dla wolontariuszy życząc im, dużo radości, spełnienia marzeń, realizacji zamierzonych celów a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek i każde dobre słowo wracało do nich dając siłę do dalszej pracy.

Zapraszamy na relację fotograficzną z uroczystości na powiatowym fanpage'u na facebooku.