15 maja 2019, 7:30

Teatr Bagatela z Krakowa na Nocach Kultury Galicyjskiej

24.05.2018r. o godz. 18.00 na scenie Dziedzińca Zamkowego w Sanoku będziemy mieli przyjemność zobaczyć luźną kontynuację kultowego spektaklu Boeing, Boeing— odlotowe narzeczone… w wykonaniu Teatru Bagatela z Krakowa pt. „Pomoc domowa” (La bonne Anna).

Spektakl jest typową, francuską komedią, jedną z najzabawniejszych, które można zobaczyć na polskich scenach, lekką farsą z zabawnymi dialogami, ciętymi ripostami i rewelacyjną grą aktorską. W sztuce zobaczymy rezolutną pokojówkę Nadię, dla której nowa praca oznacza nowe kłopoty, choć entuzjastycznie oddający się romansom chlebodawcy pozwalają jej drenować swoje portfele i barek.

Autor sztuki Marc Camoletti

Reżyser Paweł Pitera

Scenografia Joanna Schoen

Wspaniały przekład Bartosza Wierzbięty, twórcy polskich dialogów m.in. do filmów „Shrek” i „Madagaskar”.

Obsada:

Nadia – Małgorzata Piskorz, Norbert – Michał Kościuk, Olga – Kamila Klimczak, Maja – Kaja Walden, Marek – Maurycy Popiel

Zapraszamy !!!