17 czerwca 2015, 9:15

Zapraszamy na VI Noce Kultury Galicyjskiej

Po raz pierwszy Noce Kultury Galicyjskiej będą się odbywały równolegle z Dniami Sanoka. Od czwartku (25) do niedzieli (28) sanoczanie będą mogli obejrzeć przedstawienie kabaretowe, spektakl teatralny, uczestniczyć w kilku koncertach. W Muzeum historycznym w Sanoku zostaną otwarte dwie wystawy, a na dziedzińcu zamkowym dzieci i młodzież będzie się mogła spotkać z historią. Nie zabraknie dla nich dodatkowych atrakcji jak konkursy i zabawy przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury, czy zabawy na „dmuchawcach”. W niedzielę na skansenie już od godziny 10 Piknik Rodzinny, którego g łowną atrakcją będzie zespół Czarno Czarni.

W związku z tym, że kabaret Chatelet i teatr Bagatela wystąpią na scenie Sanockiego Domu Kultury wstęp na ich przedstawienia będzie możliwy na podstawie wejściówek. Będą one dostępne od piątku (19) od godziny 9 w pokoju nr 45 w Starostwie Powiatowym w Sanoku. Każdy zainteresowany, aż do wyczerpania zapasu, będzie mógł otrzymać do dwóch wejściówek na każdy spektakl.

W załączeniu pełny program Nocy Kultury Galicyjskiej i Dni Sanoka.