1 sierpnia 2012, 9:55

Zdrowe Szpitale - Konkurs

Starostwo Powiatowe w Sanoku zgłosiło uczestnictwo w ogólnopolskim konkursie „Uzdrowić Szpitale”, organizowanym przez Zakład Usług Konsultingowych Know How oraz największą polską sieć szpitali- Grupę Nowy Szpital sp.z.o.o w ramach kampanii edukacyjnej "Zdrowe Szpitale”.

Celem konkursu jest poznanie oczekiwań społeczności lokalnej wobec standardów świadczenia usług szpitalnych w ich regionie. Działania prowadzone w ramach konkursu kierowane są do wszystkich zainteresowanych, dla których polepszenie warunków szpitalnych jest ważną kwestią.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców Powiatu Sanockiego – osób zainteresowanych poprawą standardów zarządzania szpitalem: chcecie wyrazić opinie na temat usług szpitalnych i przedstawić swoje oczekiwania – wystarczy wejść na stronę http://zdroweszpitale.pl/ankieta i wypełnić krótką ankietę.

Ankiety mogą być przesyłane wyłącznie przez mieszkańców powiatu uczestniczącego w konkursie drogą online za pośrednictwem strony internetowej dostępnej pod adresem – http://zdroweszpitale.pl/ankieta

Każdy mieszkaniec powiatu może tylko raz wypełnić i przesłać ankietę. Ankieta może być przesłana tylko raz z danego adresu IP.

Ankiety muszą być prawidłowo wypełnione ( uzupełnione wszystkie puste pola) i nadesłane w terminie - tj. do godz. 17.00 w dniu 30 września 2012r.

Zwycięzcą konkursu ma zostać powiat, który zbierze najwięcej wypełnionych ankiet w stosunku do liczby mieszkańców. Im więcej wypełnionych i przesłanych przez Państwa ankiet – tym większe szanse na wygranie konkursu!

Nagrodą dla najlepszego powiatu jest możliwość skorzystania z kompleksowego audytu szpitala lub defibrylator AED ze szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy.

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety!

© 2012 Starostwo Powiatowe w Sanoku
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)
Starostwo Powiatowe w Sanoku
ul. Rynek 1, 38-500 Sanok, tel.: 13 46 52 900, fax: 13 46 52 988