7 stycznia 2011, 12:17

Hokejowe WOŚP: Niedźwiedzie kontra VIP

SANOK. W sobotnie południe (godz.12:00) na sanockiej Arenie w meczu hokejowym zmierzą się ze sobą drużyna Niedźwiedzi oraz VIP-ów. Podczas spotkania przeprowadzona zostanie kwesta, z której dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Inicjatywa charytatywnego meczu wyszła od sanockiej amatorskiej drużyny Niedźwiedzi. Jacek Glazer zgłosił do sanockiego sztabu chęć zorganizowania spotkanie po między drużyną, „rodziców sanockich Niedźwiadków” a VIP - ami, wzmocnionymi kilkoma znanymi nazwiskami , których pojawienie się na lodowisku będzie nie lada gratką. Niedźwiedzie chcą pokazać swoim pociechą że też potrafią wygrywać i dobrze się bawić, VIP-y rozochocone zwycięstwem w finale pucharu Polski drużyny „CIARKO”, pokażą swój kunszt i możliwości i nie pozwolą się pokonać .

W sobotę 8 stycznia w samo południe na Arenie Sanok dojdzie do pierwszego „Wośpowego” pojedynku, którego celem jest zbiórka środków na dzieci z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI. Krążek na rozpoczęcie meczu rzuci burmistrz miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk.

Niedźwiedzie Sanok wystąpią w składzie: Jacek Glazer, Robert Warchoł, Krzysztof Warchoł , Piotr Rogoz , Piotr Krokis, Mariusz Węgrzyn , Marcin Mołczan , Damian Warchoł, Piotr Frankiewicz, Mateusz Serafin, Maciej Kochanowski, Mariusz Wójcik , Tomasz Florczak, Marcin Bar , Gerard Szydłak, Roman Bar , Arkadiusz Bartosik , Artur Rogos, Sebastian Zieliński, Wojciech Dobosz, Rafał Sterniński, Sebastian Januszczak , Krzysztof Buczek.

W VIPACH wystąpią : Ojciec Piotr, Ks. Józef, Zygmunt Wójcik, Zbigniew Buczek, Tadeusz Garb, Franciszek Pajerski, Damian Delekta, Piotr Krysiak, Jerzy Hućko, Krzysztof Czech, Maciej Błażowski, Stanisław Kosztyłowicz, Wojciech Pajestka, Jakub Osika , Sławomir Miklicz, Artur Sawicki, Sebastian Niżnik.

Patrząc na składy zgranie i regularne treningi faworytem wydaje się drużyna Niedźwiedzi, lecz ambicja oraz doświadczenie i techniczne wyszkolenie , legendarnych „ Stalowców” : Wójcika, Buczka Garba, Pajerskiego czy szybkość „ Górnika” Piotra Krysiaka może zrównoważyć tą przewagę.

Sobota 8 stycznia godzina 12.00 ARENA Sanok gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy .

W niedzielę 9 stycznia od 12 do 13.30 na Torze „Błonie” . WOŚP –Ślizgawka . Zapraszamy. Te dwie imprezy odbędą się dzięki współpracy z sanockim MOSiR-em.