2 kwietnia 2019, 11:41

Stwórz dziecku szczęśliwy dom - zostań rodziną zastępczą!

Dziecko dla pełnego i prawidłowego rozwoju swojej osobowości powinno wychowywać się w środowisku rodzinnym w atmosferze szczęścia, miłości i zrozumienia.
Nie wszystkie dzieci mają to szczęście, by wychowywać się w rodzinie biologicznej. Dzieciom, które nie mogą liczyć na bezpieczeństwo i miłość w swoich rodzinach pragniemy znaleźć środowisko zastępcze.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku poszukuje osób, które zapewnią osamotnionym dzieciom opiekę, bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój, a przede wszystkim stworzą im prawdziwy dom. Tak wiele dzieci chce zostać częścią kochającej i troszczącej się rodziny.

Spełnij marzenie choć jednego z nich i zostań rodziną zastępczą.

Osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodziny zastępczej zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku, ul. Szopena 5.